Tüm Kategoriler Steam Ürünleri Riot Games Pubg Mobile Yeni Tüm Oyunlar

Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini İlke edinmiş TEKEPİN sizlere hiç bir zaman kullanılmış ürün kodu vermez.
Siz değerli müşterilerimizin taleplerini hızlı ve anında karşılayabilmek için 12.00 / 02.00 Saatleri arasında canlı destek ve whatsapp destek hattı sunuyoruz.

Türkiyenin  güvenilir firmalarından olan  PAYTR ile çalışarak 3D SECURE Sistemiyle ödemelerinizi %100 güvenli Hale getirmekteyiz.

%100 Orijinal ve %100 Güvenli
tekepin.com Oyun üreticilerine olan doğrudan erişimimiz sayesinde, maksimum güvenlik, %100 orijinal ürün güvenilirliği garantilerinin yanı sıra satış sonrası desteği de sağlamaktayız.

%0 Komisyon
tekepin.com ödemelerinizde banka komisyonu, hizmet bedeli veya benzer ücretler size aittir. Web sitemizde görmüş olduğunuz oyunlar ve epinlerin satış fiyatlarıdır.
Ödeme seçenekleri
Visa, Maestro, MasterCard, BKM Express seçeneklerine ek olarak banka kartları ve İninal, Papara gibi ön ödemeli kartlarla da ödeme yapabilirsiniz. %3 kredi kartı komisyonumuz bulunmaktadır.
Taksit İmkanı
Ödemelerinde taksit imkanı kullanmak isteyenler için farklı kredi kartlarına 6 taksit imkanı bulunmaktadır, taksit seçeneklerini görmek için ödeme sayfasında siparişi tamamla butonuna tıkladıktan sonra Tüm taksit seçeneklerini göster e tıklayın.

UNUTMA
TEKEPİN DE İŞLER HER ZAMAN DAHA HIZLI VE DAHA KOLAY !

Biz Kimiz ?

Türk ve yabancı iş ortaklarıyla beraber online, offline pc ve konsol oyunlarını dijital pazar üzerinden ‘oyuncuyu’ esas alarak oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına hizmet edebilmek amacıyla kurulan;

Her biri kendi alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir ekipten oluşan dijital platformdur. 2020 yılında sektöre hızlı bir girişle her gün bir öncekinden daha büyük başarılı adımlar atan tekepin müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı, güvenilir, kolay,ulaşılabilir, anlık geribildirim veren bir alışveriş hizmeti sunuyor. Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda sürdürülebilir başarıyı önceleyen şirketimiz tam operasyonel ve stratejik hedefleri doğrultusunda başarılara imza atıyor. Kendi alanında marka değerini artırarak, global sektörün oyuncusu olmaya yönelik gerekliliklerini yerine getirerek müşteri memnuniyeti düzeyini artırıyor. Amacımız her geçen gün gelişen dijital pazarlama dinamiklerini hizmet verdiğimiz markalarla birleştirerek sektörde büyük ve yeni başarılara imza atmaktır. Çok sayıda aktif kullanıcısı olan Vatangame.com mobil ödeme,aracı kurumlar, banka havalesi, taksitli kredi kartı ödemeleri gibi olanaklarla kesintisiz ve güvenilir alışveriş imkanı sağlıyor. Oyuncularımızın ihtiyacı olan cd key, e-pin ve oyun paraları'nı en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmak ve müşterilerimize aldıkları ürünün satış öncesi ve sonrası sağladığımız destek ile en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarımız üzerinden kullanıcı yorumlarımızı okuyup, fotoğraflarımızı inceleyebilir, aklınıza gelebilecek en ufak bir soruyu dahi bizlere çekinmeden sorabilirsiniz.


TEKEPİN İYİ ALIŞVERİŞLER DİLER..