Tüm Oyunlar League of Legends Steam Cüzdan Kodu Zula

Gizlilik Sözleşmesi

TEKEPİN, gizliliğinizin ve kişisel bilgilerinizin kullanımının sizin için önemli olduğunu bilir. Bu bildirim gizlilik politikamızı açıklamaktadır. Bu Gizlilik Politikası, siteleriniz, uygulamalarınız veya perakende mağazalarımızdaki diğer İnternet tabanlı etkileşimler hakkında, herhangi bir kaynaktan ve herhangi bir şekilde topladığımız bilgiler için geçerlidir.

Misafirler hakkında aşağıdaki kişisel bilgileri topluyoruz:

Bize verdiğiniz bilgiler: Web sitelerimize girdiğiniz veya bize sağladığınız tüm bilgileri başka yollarla alıyor ve saklıyoruz. Belirli bir bilgiyi belirtemezsiniz. Ancak, bu Web Sitelerinde sunulan ürünleri satın alma ya da bazı özellikleri veya promosyonları kullanma yeteneğinizi sınırlar.

Bizimle çevrimiçi, bir mağazada veya başka bir şekilde sipariş verirken, iletişim bilgileriniz aşağıdakiler gibi ilgili bilgileri iletmek için kullanılacaktır: Örneğin, sipariş ve sevkiyat onayı, çıkış tarihi değişiklikleri ve işlemeyi kolaylaştırmak için daha fazla bilgi isteme Siparişiniz Siparişinizi iptal ederek bu iletişimi iptal edebilirsiniz.

Bir yarışma ya da ankete aradığınızda, satın aldığınızda, katıldığınızda, başka yollarla bizimle iletişime geçtiğinizde ya da web sitelerimizde bilgi gönderdiğinizde sizinle ilgili bilgiler alırız. Örneğin, bir ürünü ararken, bir web sitesi aracılığıyla sipariş verdiğinizde veya bizimle hesabınızı güncelleme veya oluşturma hakkında bilgi verirsiniz (alışveriş yaparken birden fazla e-posta adresi kullandıysanız birden fazla hesabınız olabilir); bizimle telefon, e-posta veya başka bir şekilde iletişim kurmak; Bir anket veya rekabet formunu doldurun. Bir dilek listesi veya hediye listesi oluşturun. Forumlara, tartışma alanlarına veya ürün incelemelerine katılım; veya şimdi veya gelecekte sunduğumuz uyarıları veya diğer e-posta bildirim hizmetlerini oluşturabilirsiniz. Toplanan bilgiler genellikle adınızı, adresinizi ve telefon numaralarınızı içerir. Kredi kartı bilgisi; Adres ve telefon numarası dahil olmak üzere alışverişi yapan kişiler; Sağladığınız incelemelerin içeriği; Bize e-postalar; ve bize sağladığınız veya Web sitelerine gönderdiğiniz diğer tüm kişisel bilgiler.

Web sitelerimizle olan etkileşiminizden elde ettiğimiz veya alabileceğimiz bilgiler İnternet adresinizi (IP adresi) içerir. Giriş ve şifre bilgileri; E; Web tarayıcısının türü ve sürümü; Tercih edilen dil; cihazınızda IP adresi veya GPS, kablosuz veya Bluetooth teknolojisine sahip coğrafi konum; İşletim sistemi ve bilgisayar platformu; Diğer misafirlerden gelen benzer bilgilerle özetleyebileceğimiz veya toplu olmayan formda tutabileceğimiz satın alma geçmişi; tarih ve saat dahil olmak üzere web sitelerimizden, web sitelerimizden ve web sitelerimizden tam URL (Tekdüzen Kaynak Bulucu) tıklaması; bir veya daha fazla benzersiz tanımlayıcı; Aradığınız veya aradığınız ürünler; Web sitelerimizin ziyaret ettiğiniz alanlar; ve ücretsiz numaramızı aramak için kullandığınız telefon numarası. Ayrıca ziyaret sürenizi ve ziyaret ettiğiniz ve bizi satın aldığınız süre sayısını da kaydedebiliriz. Gelecekteki ziyaretlerinizi daha iyi izleyebilmeniz için size bir veya daha fazla benzersiz tanımlayıcı atadık. Bu kayıttan muaf olmak istiyorsanız iletisim@tekepin.com e-posta adresinden bize talepte bulunabilirsiniz. Bu veriler genellikle 90 gün sonra silinir.

Mobil Konum Servisleri: Bazı işletmeler mobil cihazlardan konum bilgisi toplayabilir ve kullanabilir. Konum bilgilerini kullanarak, misafirlerin misafirlerinin deneyimini geliştirmek için mağazalarımızı nasıl kullandıkları hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz. Belirli şartlar altında, yakınınızdayken mobil cihazınıza anında bildirimler ve diğer içerikler gönderebilir, mağazalarımıza gidip bu mağazalar arasında gezinebilir ve size sahip olduğumuzu düşündüğümüz teklifleri ve promosyon bilgilerini gönderebilir veya sunabilirsiniz. senin ilgini çekebileceklerini söylediler. Mobil cihazınızı veya antenlerinizi (Wi-Fi veya Bluetooth gibi) kapatarak ve cihazınızdaki konum servislerini kapatarak konum bilgilerinin toplanmasını önleyebilir veya kısıtlayabilirsiniz.